www.nikopol-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 10 грудня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Нікопольський район >> Новини
Майже 240 тис мешканців області отримують житлову субсидію
Версія для друку Написати листа
Нині на Дніпропетровщині 239,5 тис людей отримують субсидію на житлово-комунальні послуги. Оформити державну допомогу можна у три способи. Надати документи онлайн – на сайті Мінсоцполітики, надіслати їх поштою – до органу соцзахисту населення або принести особисто – до ЦНАПу або територіальної громади. Про це повідомили в департаменті соцзахисту населення Дніпропетровської ОДА.

«Щозими на порядку денному у мешканців області – сума платіжки за житлово-комунальні послуги. Уряд установив граничний розмір ціни на газ для побутових споживачів – 6,99 грн за кубометр. Він діятиме до кінця опалювального сезону, – розповіли в департаменті соцзахисту населення Дніпропетровської ОДА. – Аби ще менше платити за газ, соціально незахищені верстви можуть оформити житлову субсидію. Таку допомогу від держави вже отримують 239,5 тис мешканців регіону».

Аби отримувати субсидію, необхідно, щоб розмір плати за житлово-комунальні послуги перевищував обсяг встановленого обов’язкового платежу. При цьому враховуються межі соціальних норм споживання.

Розмір обов’язкового платежу визначається для кожного домогосподарства індивідуально і залежить від середньомісячного сукупного доходу домогосподарства. За менших доходів зменшується і відсоток обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.

Тепер оформити житлову субсидію мешканці Дніпропетровщини можуть за спрощеною системою.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор