www.nikopol-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 8 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Нікопольський район >> Новини
У Криворізькому районі планують створити нові амбулаторію та дитсадок
Версія для друку Написати листа
Реконструкція будинків культури та найстарішого дитсадка, будівництво водогону та спортивних майданчиків. За чотири роки у Криворізькому районі втілили чимало інфраструктурних проектів. Про це говорили під час Ради регіонального розвитку.

«Позитивні наслідки децентралізації наш район відчув на собі. Завдяки додатковим коштам у громад з’явилась можливість втілити проекти, які роками були «забутими» через нестачу фінансування. Серед найближчих планів – створення сучасної амбулаторії для мешканців району», - зазначив голова Криворізької районної державної адміністрації Сергій Нагайченко.

У селі Глеюватка Криворізького району реконструювали 80-річний дитсадок «Веселка». Там осучаснили старий корпус: утеплили фасад та покрівлю, замінили усі комунікації. До закладу добудували приміщення для двох груп та фізкультурного залу. Тепер садочок вміщує понад 100 дітей.

У Лозуватці облаштували майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям. Реконструювали будівлю Вільненського сільського будинку культури та магістральний водогін Кривий Ріг – Веселе.

У планах на найближчі роки – перевести котельні на автономні види палива. А ще - побудувати та реконструювати понад 27 км водопровідних мереж. Це забезпечить питною водою близько 10 тисяч людей у селах Криворізького району.

У 2019-2021 рр. планують капітально відремонтувати дороги у Лозуватці. У селах Глеюватка та Червоне – облаштують мережу побутової каналізації.

У селі Червоне створять амбулаторію сімейної медицини. У місцевих мешканців з’явиться сучасна лабораторія, кабінет стоматолога, операційно-перев’язувальний та маніпуляційний кабінети. Якісні медичні послуги стануть доступними для майже 2 тисяч людей.

Також планують осучаснити дитсадок «Оленка» та школу у Веселому, будинки культури у Широкому та Данилівці.

Дитячий садок у Глеюватці

У дошкільному закладі – комфортні яскраві ігрові…

…та навіть сучасна фізкультурна зала

Магістральний водогін Кривий Ріг-Веселе

Спортивний майданчик у Лозуватці
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT89O92.JPG