www.nikopol-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 27 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Нікопольський район >> Новини
Розпорядження голови районної ради від 12.03.2020 ОД № 7/0/3-20 «Про посилення заходів по запобіганню поширенню коронавірусу COVID-19 на території Нікопольського району»
Версія для друку Написати листа
Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про захист населення від інфекційних хвороб», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, з метою попередження виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території Нікопольського району Дніпропетровської області, зважаючи на період карантину, визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»:

1. Тимчасово, до 3 квітня 2020 року, обмежити допуск до адміністративної будівлі, споруд і службових приміщень Нікопольської районної ради усіх осіб, крім районних депутатів, працівників виконавчого апарату Нікопольської районної ради, працівників Нікопольської районної державної адміністрації, працівників Орендарів приміщень, що знаходяться за адресою: м.Нікополь, вул. Шевченка, 130 та належать до спільної власності територіальних громад Нікопольського району.

2. Забезпечити неухильне виконання Алгоритму запровадження протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в Україні та Комунікаційного плану щодо визначення алгоритмів дій у разі виникнення захворювання на COVID-19 з урахування заходів, передбачених у Національному плані протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, на 2020 рік, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2020 року № 93-р.

3. Скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян.

4. Скасувати проведення та участь у масових заходах освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх закладах освіти району, зокрема проведення олімпіад, спартакіад, змагань, тренувань, конкурсів, виставок, концертів, пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

5. Рекомендувати працівникам виконавчого апарату Нікопольської районної ради, Нікопольської райдержадміністрацій, орендарям приміщень, що знаходяться за адресою: м. Нікополь, вул. Шевченка, 130 та належать до спільної власності територіальних громад Нікопольського району, керуючому самостійним неприбутковим відділом по управлінню будівлями при районній раді, керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності:
- запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;
- максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій;

- запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику;

- передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи.

6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на заступника голови районної ради, контроль залишаю за собою.Голова районної ради С. КРИВОНОС
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор