www.nikopol-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 9 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Нікопольський район >> Новини
За чотири роки видатки на розвиток інфраструктури регіону зросли майже у 14 разів – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Осучаснені школи, дитсадки, лікарні та парки. Якісні дороги та нові спортмайданчики. Міста і села Дніпропетровщини одне за одним перетворюються на сучасні. За останні чотири роки витрати на реалізацію різних проектів зросли майже у 14 разів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Стрімкий розвиток інфраструктури регіону став можливим завдяки децентралізації. Реформа, ініційована Президентом України Петром Порошенком, відкрила нові можливості для розвитку територій. Частина доходів залишається на місцях. Громади самі вирішують, в які проекти вкладати кошти, і населені пункти області стають дедалі комфортнішими для життя. Якщо у 2014-му з бюджетів всіх рівнів на реалізацію інфраструктурних проектів витратили 622 млн грн, то 2018-го – 8,4 млрд», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Яскравий приклад дії реформи децентралізації – Покров. Останніми роками місто не впізнати. Осучаснені вулиці, нові зони відпочинку та осередки дитячої творчості. За останні чотири роки там реалізували майже 120 проектів.

«По всій області перетворюємо навчальні заклади на модернові – яскраві та енергоефективні. Такою стала після масштабної реконструкції, наприклад, школа №1 у Покрові. Термомодернізована ззовні будівля – і різнобарвні класи із сучасним обладнанням всередині. За таким новітнім стандартом нині приводимо до ладу ще понад 30 шкіл у різних куточках області», – додав Валентин Резніченко.

Сучасні комфортні умови створюють і для малюків. Так, у Ляшківці в новому дитсадку «Калинка» – 70 вихованців. Реконструювали і садок «Вишенька» у Бородаївці. Там – теплі приміщення, облаштовані кращим інвентарем і технікою. А ще – яскраві дитячі майданчики.

У селі Миколаївка Новомосковського району осучаснили крило опорної школи. Його відвели для дошкільнят. Будівля дитсадка грає яскравими кольорами. Всередині – просторі ігрові та затишні спальні.

Сотню додаткових місць для виховання дошкільнят створили і у навчальних закладах Томаківської громади. Тепер там немає черг до дитсадків.

Мешканці Марганця не натішаться зведеному з «нуля» Парку закоханих. Він став улюбленим місцем відпочинку для городян. А ще – у віддаленому районі міста реконструювали амбулаторію №2. Капітально відремонтували і декілька вулиць.Нові місця відпочинку в Марганці....та Покрові,....реконструйовані школи....та дитсадки,....новостворені осередки дитячої творчостіДля дітей – новітні освітні умовиДля малечі – затишок,....комфортні ігрові....та яскраві майданчикиОновлені вулиці – із якісним покриттямМіста і села стають дедалі комфортнішимиЗа чотири роки витрати на реалізацію інфраструктурних проектів у регіоні зросли майже у 14 разів
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
аватар.JPG