www.nikopol-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 7 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Нікопольський район >> Новини
За чотири роки у Дніпровському районі «з нуля» збудували три садочки та спорткомплекс
Версія для друку Написати листа
У Дніпровському районі «з нуля» збудували три садочки, звели спорткомплекс, відремонтували десятки доріг. Про зміни, які відбулися за останні чотири роки, говорили під час Ради регіонального розвитку.

«Люди хочуть бачити результат реформ у вигляді конкретних змін. Саме такі зміни демонструє децентралізація. Збільшення фінансування та нові повноваження дали можливість п’яти громадам нашого району втілювати надважливі проекти. Вперше за багато років розгорнулося будівництво соціальних об’єктів. Усюди закипіли ремонти», - зазначив голова Дніпровської райдержадміністрації Сергій Суслович.

За чотири роки у Дніпровському районі відремонтували 9 садочків. Три збудували з «нуля» - в Слобожанському, Підгородному та Обухівці. Це найсучасніші дошкільні заклади України: із нестандартною архітектурою, енергоефективними технологіями, яскравим дизайном, новими меблями та обладнанням. Загалом створили понад 500 нових місць в садочках для дітей району.

Капітально ремонтували комунальні дороги. Лише у 2018 році оновили покриття на 23 вулицях, зокрема, у Слобожанському, Підгородньому, Олександрівці, Балівці.

У Слобожанському «з нуля» збудували спорткомплекс. На трьох поверхахспортзал, зали для фітнесу та силових видів спорту, тренерські, роздягальні, душові. Щодобово там може займатися до півтисячі дітей. Капітально відремонтували 5 футбольних полів - у школах Степового, Горянівки, Олександрівки, Підгородного, Новоолександрівки.

Провели ремонти у 8 будинках культури та двох бібліотеках. Встановили більше 10 дитячих майданчиків зі спортивним обладнанням.

Збудували водоводи до Волоського, Новомиколаївки, Сурсько-Литовського,
Сурсько-Клевцевого та Зеленого Гаю. Капітально відремонтували насосну станцію для водопостачання Слобожанського, Любимівки та Першого Травня.


Знову стала повноводною річка Мокра Сура, яка раніше нагадувала струмок. Проект врятував від підтоплень домівки понад 4 тисяч мешканців району. У місцевих з’явилася нова зона відпочинку.

У селищі Обухівка Дніпровського району відновили озеро Попасне, яке ще 20 років тому поросло очеретом і практично зникло. У місті Підгородне розчистили річку Кільчень. Проект врятував від весняних підтоплень садиби майже тисячі місцевих мешканців.

На території Дніпровського району - п’ять громад: Слобожанська, Новоолександрівська, Сурсько-Литовська, Любимівська та Чумаківська.

У районі створили понад 500 місць у дитсадках

«З нуля» збудували 3 садочки

У садочку Слобожанського - світло і затишно

Для дітей - соляна кімната

Садочок у Підгородному збудували у формі стільників

Садочок в Обухівці - найсучасніший в Україні

Родзинка закладу - величезні вікна

У Слобожанському збудували спорткомплекс

У ній - велика спортзала…

та тренажерка

Капітально ремонтували комунальні дороги

Гарантія - 5 років

Розчистили річку Кільчень…

та Мокра Сура

Про здобутки та плани…

говорили під час Ради регіонального розвитку
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTVVKP1.jpg