www.nikopol-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 9 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Нікопольський район >> Новини
У Новомосковському районі модернізували 10 котелень та відкрили нові групи для дошкільнят
Версія для друку Написати листа
Нові дитячі садочки, альтернативні котельні та водоводи, реконструйовані школи та амбулаторії, відремонтовані дороги. Якісні зміни та сталий розвиток - такі вектори руху Новомосковського району в останні чотири роки. Про втілені проекти говорили під час Ради регіонального розвитку. А ще - обговорювали новий перспективний план.

«Як розвивати власний район, громаду або селище? Взяти ініціативу, сформувати першочерговий план, залучити допомогу області та інвесторів, і рухатися до мети! Необхідні повноваження та ресурси для цього дала децентралізація. Результат - це зміни не на папері, а в реальності - відремонтовані дороги, школи, садочки та лікарні», - поділився голова Новомосковської райдержадміністрації Володимир Сагайдак.

У Голубівці реконструювали дитячий садочок. Тепер він вміщує вдвічі більше дітей - 220. Новий садочок з’явився і у Знаменівці. Його відвідують 80 хлопчиків та дівчат. Ще один дошкільний заклад відкрили у Миколаївській школі - під нього відвели велике крило закладу. Там облаштували й інклюзивно-ресурсний центр для розвитку дітей з інвалідністю.

Капітально відремонтували Гнатівську та Хащівську школи. У Піщанці збудували футбольне міні-поле.

Школи в Голубівці та Левенцівці перевели на альтернативне опалення. Тепер замість застарілих газових котелень – сучасні автоматизовані на пелетах. Модернізували котельні Новостепанівської, Миролюбівської, Орлівщинської, Губиниської шкіл, Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді.

На базі курорту «Солоний лиман» відкрили реабілітаційний центр для АТОвців. У ньому - комфортні палати, зручні побутові умови, новітні апарати фізіотерапії, сучасні зали лікувальної фізкультури.

У Миколаївці капітально відремонтували амбулаторію сімейної медицини. Медзаклад обслуговує близько п’яти тисяч людей. Приймає і мешканців Затишного, Нового та Королівки. Реконструювали також амбулаторію в Гвардійському.

Реконструювали магістральний водовід на Голубівські очисні споруди протяжністю понад 18 км. Збудували водовід до села Фрунзе.

У селі Орлівщина розчистили річку Піщанка. Це врятувало від підтоплень домівки понад тисячі місцевих мешканців.

У Голубівці реконструювали садочок

Там виховуються 220 дітей

У Миколаївській опорній школі відкрили сучасний дитсадок

Дітлахи виховуються у сучасних умовах

Новий садочок - і у Знаменівці

Він - для 80 дітей

При обласній лікарні «Солоний лиман» відкрили Центр реабілітації для АТОвців

У Центрі - все необхідне для відновлення військових

У районі модернізували та будували нові котельні

Вони - на пелетах

Миколаївську амбулаторію відремонтували вперше за 60 років

Вона обслуговує близько 5 тис людей

Ремонтували і дороги

Розчистили річку Піщанка

Врятували від підтоплень мешканців Орлівщини
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор