www.nikopol-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 8 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Нікопольський район >> Новини
Святовасилівську опорну школу перетворюємо на модерновий та енергоефективний навчальний заклад – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Яскрава ззовні та сучасна всередині. Святовасилівська опорна школа набуває модернового вигляду. Все – завдяки масштабній реконструкції. Її проводить Дніпропетровська облдержадміністрація. Учні вже навчаються в різнобарвних теплих класах. На фініші – роботи у спортзалі та їдальні. Триває термомодернізація фасаду будівлі. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Створити для маленьких мешканців Дніпропетровщини сучасні освітні умови – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Приводимо до ладу в різних куточках регіону понад 30 основних і опорних шкіл. Акцент – на енергоефективності та сучасному яскравому дизайні. Модерновий заклад та сучасний спортивний стадіон матимуть і учні Святовасилівської школи», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Яскраво-червоний фасад Святовасилівської школи неможливо не помітити вже на в’їзді до селища. Про колишню сіру і понуру будівлю залишилися самі згадки. Закладу – майже 50, і він давно потребував оновлення. Холодне приміщення із застарілими комунікаціями було непривітним.

Та після початку реконструкції, за яку взялася Дніпропетровська ОДА, все змінилося. Зараз у школі тепло. Класи – не впізнати. Замість обшарпаних шпалер – сучасний інтер’єр. Яскрава стіна біля дошки, решта – пофарбована у нейтральні тони. Замість застарілих стендів – мультимедійні комплекси та інтерактивні дошки. Замість штор – сучасні жалюзі. Старі скрипучі двері замінили на модернові, різнобарвні.

«Це небо і земля! Те, що було, і що маємо зараз. Все прогресивне, сучасне, а не як у старовинні часи, – поділилася вчителька Світлана Черкасова. – У таких умовах і настрій зовсім інший і в нас, і у дітей».

«У перші дні після ремонту навіть не могла знайти свій клас – не впізнала його. Все таке різнобарвне, стільки кольорів. Супер!», – сказала учениця 6 класу Ілона Жгалюк.

Коридори також набули сучасного вигляду. Всюди – м’які крісла, пуфи. Зручні полички і столики. Все – для комфорту дітлахів.

«Мені подобається новий інтер’єр, який нам зробили. І класи різнокольорові, і двері. Навіть настрій підіймається. Геть сірі будні!», – сказала учениця 9 класу Іра Ворона.

На другому поверсі облаштували кабінет соціального педагога. Там допомагають дітям-сиротам, із багатодітних та неповних родин, малечі з особливими освітніми потребами, дітям АТОвців. Таких учнів у школі 128.

«У таких гарних умовах працювати дуже комфортно, і тренінги проводити набагато зручніше, – розповіла соціальний педагог Валентина Люта. – Та й діти полюбляють ці яскраві м’які крісла – частенько забігають сюди на перерві відпочити у затишному куточку».

На фініші – роботи у спортивній залі та їдальні. Ремонтникам залишилося нанести останні штрихи.

«Те, що такі кошти вкладаються в освіту, є великим кроком до розбудови могутньої країни. У сучасних, гарних умовах у дітей величезне бажання отримувати нові знання, а у вчителів – працювати, – зазначила директор Ольга Мінаєва. – Дуже вдячні за такі шикарні умови Дніпропетровській обласній адміністрації».

Тривають фасадні роботи. Будівля вже утеплена. Нині її облаштовують яскравою плиткою.

Навесні продовжать реконструкцію шкільного стадіону. Там буде футбольне поле, спортмайданчики та бігові доріжки. Все – із професійним покриттям.

У Святовасилівській опорній школі – майже 240 учнів. Це мешканці Святовасилівки та десяти навколишніх сіл.ДніпроОДА реконструює Святовасилівську опорну школуБудівля закладу набуває модернового виглядуТривають фасадні роботи«Мені подобається новий інтер’єр, який нам зробили. Геть сірі будні!», – Іра ВоронаВсередині осучаснили класиУ кожному кабінеті – свій колірЗакупили і нові мебліОдномісні парти – зі зручними пеналамиВсюди – різнобарв’я«Все таке різнобарвне, стільки кольорів. Супер!», – Ілона ЖгалюкОновлений комп’ютерний класКомфортний кабінет соціального педагогаУ коридорах – м’які пуфи,....яскраві кріслаОльга Мінаєва: «Дуже вдячні за такі шикарні умови Дніпропетровській обласній адміністрації»На фініші – реконструкція їдальніПоруч – зручні умивальникиЗавершують осучаснення спортивної залиВже привезли спортивні знаряддяПривели до ладу роздягальні та душовіУ Святовасилівській опорній школі – майже 240 учнівЦе мешканці Святовасилівки та десяти навколишніх сіл
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT1M0TS.JPG