www.nikopol-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 9 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Нікопольський район >> Новини
У Широкому планують реконструювати стадіон та центральний парк
Версія для друку Написати листа
У Широкому - реконструювати стадіон та центральний парк, в Гречаних Подах - збудувати Центр безпеки. Такі перспективи визначили під час Ради регіонального розвитку Широківського району. На засіданні говорили про здобутки децентралізації та плани на найближчі три роки.

«Децентралізація дає більше ресурсів і повноважень на місця, а отже дозволяє взятися за втілення давно омріяних ідей. На найближчі три роки запланували десятки інфраструктурних проектів. Обрали ті, які найперше потрібні для розвитку району», - розповіла в.о. голови Широківської райдержадміністрації Ірина Положешна

У Широкому планують реконструювати стадіон «Колос», на якому займаються понад три тисячі місцевих спортсменів та учнів шкіл. Оновлення потребують дах адміністративної будівлі, покриття футбольного поля та бігових доріжок.

Ще у планах - реконструкція районного парку ім.Т.Г.Шевченка. Він знаходиться у центрі селища, на березі річки. Відпочивати тут люблять мешканці всього району. Проте нині у парку немає ні облаштованих доріжок, ні освітлення, лавки зламані. Місцеві жителі сподіваються, що після оновлення парк суттєво змінитися.

У Гречаних Подах збираються збудувати Центр безпеки з пожежною охороною, станцією швидкої медичної допомоги і кабінетом дільничного. У декількох селах району - звести сонячні електростанції.

Серед проектів, втілених з 2015 року - поле для міні-футболу зі штучним покриттям, яке облаштували у Широківській школі №2.

Оновили містки через річку у селах Новолатівка, та Інгулець. Реконструювали міст через річку Бакаєць у Широкому. Придбали 10 одиниць техніки для благоустрою - екскаватор-навантажувач, вакуумний автомобіль для прибирання снігу, самоскид.

Триває реконструкція Карпівської опорної школи. Там створюють сучасні умови для навчання та занять спортом для майже 200 учнів.

У Широкому планують реконструювати стадіон «Колос»

У Гречаних Подах - відкрити Центр безпеки

У Широківському районі розчистили річку Інгулець…

та ставок у Широкій Дачі

В районі ремонтували і дороги

Зокрема, у 2018 році капітально відремонтували шість доріг

З новим покриттям вулиці у Карпівці, Красному Поді, Широкому та інших населених пунктах

Планували та підбивали підсумки на Раді регіонального розвитку Широківського району
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор