www.nikopol-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 9 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Нікопольський район >> Новини
В Апостолівському районі відремонтували школу, амбулаторію та облаштували скейт-парк
Версія для друку Написати листа
Чотири громади Апостолівського району користуються перевагами децентралізації. Протягом чотирьох років втілюють важливі інфраструктурні проекти. Які саме, розповіли під час Ради регіонального розвитку.

«В Апостолівському районі утворилося чотири громади - Апостолівська, Грушівська, Нивотрудівська та Зеленодольська. Їх мешканці вже відчувають переваги децентралізації. І це результати, які можна «пощупати»: не звіти на папері, а втілені проекти. Кожного дня розвиваємо інфраструктуру міст та селищ, і ще маємо великі плани», - зазначив голова Апостолівської райдержадміністрації Олександр Харченко.

У Зеленодольську відкрили ЦНАП. Там надають 85 видів послуг. В Апостоловому Центр надання адмінпослуг запрацював в оновленому приміщенні. Його облаштували за рахунок міста та донорських коштів Німецької федеральної організації GIZ. У ЦНАПі надають 158 видів послуг.

У селі Нива Трудова Апостолівського району термомодернізували школу, де навчаються майже 400 дітей. У будівлі замінили вікна та утеплили фасад. Тепер у школі комфортна температура, а за опалення сплачують менше. У навчальному закладі замінили і каналізацію та водопровід.

Капітально відремонтували Апостолівську школу естетичного виховання. Укріпили будівлю, замінили вікна та двері, кімнати оздобили. Тепер вихованці навчаються у теплих та затишних класах. У Зеленодольську капітально відремонтували палац культури.

Капітально відремонтували Нивотрудівську амбулаторію. Утеплили фасад, замінили вікна. Модернізували електропроводку, системи водопостачання та водовідведення. Тепер мешканці 8 сіл району лікуються в комфортних умовах.
Збудували водопровод від Ниви Трудової до Михайлівки. Його протяжність - майже 9 км.

У Зеленодольську облаштували скейт-парк та міні-футбольне поле. Реконструювали ринок - уклали тротуарну плитку, встановили торгові прилавки, облаштували вбиральню, реконструювали покрівлю та огорожу. Тепер місто має належно організоване місце торгівлі.

У Зеленодольській громаді…

Облаштували скейт-парк…

та міні-футбольне поле

А ще - відкрили ЦНАП

Там надають найбільш затребувані послуги

Реконструювали й ринок

Тепер там - належно облаштоване місце торгівлі

У Ниві Трудовій термомодернізували школу

Ремонтували й дороги

За чотири роки в Апостолівському районі втілили безліч інфраструктурних проектів

Про досягнення децентралізації говорили під час Ради регіонального розвитку
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT59W5Q.jpg