www.nikopol-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 7 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Нікопольський район >> Новини
Житло для лікарів, альтернативні котельні та оновлені школи: як децентралізація вплинула на Петропавлівський район
Версія для друку Написати листа
Енергоефективність, доступність, сучасність – таких принципів дотримуються в Петропавлівському районі, змінюючи його на краще. За чотири роки там реалізували десятки інфраструктурних проектів. Про досягнення та плани на майбутнє говорили під час Ради регіонального розвитку.

«Протягом чотирьох років у Петропавлівському районі відбулося чимало метаморфоз: на місці занедбаної будівлі – сучасне житло, старі котельні тепер енергоефективні, у лікарнях – нове обладнання, у школах – комфортні умови для дітей. Усе це стало реальним завдяки децентралізації», – розповіла голова райдержадміністрації Ілона Савінська.

Найпомітніші зміни відбулися в районному центрі – селищі Петропавлівка. У 2017 році там оновили фізіотерапевтичне відділення місцевої лікарні. Облаштували зал із тренажерами, кімнату аромотерапії та масажу, інгаляторію, соляну кімнату.

Попіклувалися й про житло для лікарів. Колишній старий гуртожиток перетворили в сучасний багатоквартирний будинок. Там у комфорті можуть жити 14 медиків разом із родинами.

Оновили Петропавлівську школу №1: замінили покрівлю й встановили нові металопластикові вікна. У Петропавлівській школі №2 звели поле для міні-футболу, для дітей з інвалідністю обладнали медіатеку та ресурсну кімнату.

Капітально відремонтували триповерхову будівлю Новоселівської школи: укріпили стіни й фундамент, утеплили та оздобили фасад, замінили покрівлю, вікна та двері, осучаснили класні кімнати.

Енергоефективну твердопаливну котельню, що нині обслуговує амбулаторію, побудували в Брагинівці. Ще вісім котелень району – осучаснили: газові котли замінили на пелетні.

Торік за кошти з держбюджету придбали житло для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування: три квартири в Петропавлівці, два будинки – в селі Троїцьке, один – у Дмитрівці. Нове житло отримали й три родини загиблих українських захисників.

У планах – звести «з нуля» Центр первинної медико-санітарної допомоги в Миколаївській ОТГ та реконструювати Петропавлівську центральну районну лікарню.

У Петропавлівці оновили фізіотерапевтичне відділення місцевої лікарні

Обладнали соляну кімнату

Замість старого гуртожитку – сучасне житло для лікарів

У Петропавлівській школі №2 з’явилася ресурсна кімната

Як змінився район, обговорили на засіданні Ради регіонального розвитку
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTCBTN2.jpg