www.nikopol-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Нікопольський район >> Новини
ЗВЕРНЕННЯ депутатів Нікопольської районної ради VII скликання до Президента України стосовно підвищення ціни на газ для населення
Версія для друку Написати листа
Шановний Петро Олексійовичу!

Ми звертаємося до Вас, як гаранта прав і свобод людини і громадянина з проханням захистити простих людей, які можуть постраждати від зростання тарифів на природний газ, насамперед, це стосується найменш захищених верств населення.

Наближається опалювальний період, тому зростання тарифів на житлово-комунальні послуги викликає занепокоєння жителів району, особисто у такі важкі для України часи.
Усвідомлюємо, що рішення Кабінету Міністрів України щодо підвищення тарифів продиктовано умовами співпраці з МВФ та необхідністю розрахуватися за кредитними зобов’язаннями, взятими урядами раніше.
Враховуючи соціальне напруження та негативні наслідки, до яких може призвести підвищення ціни на газ, ми, депутати Нікопольської районної ради звертаємося до Вас з проханням доручити Кабінету Міністрів України уникнути різкого зростання тарифів на газ для населення, вдосконалити та розширити програму субсидій на житлово-комунальні послуги для малозабезпечених верств населення, забезпечити доступність та якість житлово-комунальних послуг споживачам.
Пріоритетним завдання Кабінету Міністрів України має стати саме підтримка соціально вразливих верств населення, особливо захист тих громадян, які проживають в сільській місцевості і не мають відповідного рівня заробітної плати та достатньої кількості робочих місць на селі.
З розумінням сприймаємо питання необхідності повернення державних боргів, але при цьому вважаємо, що запорукою ефективної соціально-економічної політики у державі є забезпечення підвищення рівня та якості життя населення.


За дорученням депутатського корпусу
Нікопольської районної ради VІІ скликання
голова районної ради С. КРИВОНОС
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор