www.nikopol-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 9 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Нікопольський район >> Новини
За три роки в Павлоградському районі реалізували більше сотні інфраструктурних проектів
Версія для друку Написати листа
Реконструкція водоводу, освітлення вулиць, створення додаткових місць у дитсадках, оновлення доріг. Це далеко не всі інфраструктурні проекти, які реалізували в Павлоградському районі за три останні роки. Загалом – 114. Підсумки та перспективні плани обговорили на Раді регіонального розвитку.

«Реформа децентралізації дає можливість територіальним громадам розвиватися. Павлоградський район – не виключення. На місця передали більше повноважень і фінансових ресурсів – втілюємо проекти, про які колись тільки мріяли. Кожен з них має як економічний, так і соціальний ефект», – зазначив голова Павлоградської РДА Святослав Максимчук.
Серед важливих проектів – реконструкція водоводу в селі Троїцьке. Тепер з централізованою питною водою мешканці майже ста будинків та кілька об’єктів соціальної сфери.
У селі Привовчанське реконструювали вуличне освітлення. Тепер освітлені десять вулиць, де розташовані школа, дитсадок, Будинок культури, пошта, ФАП, магазин та адмінбудівля.
Під житловий 6-квартирний будинок реконструювали занедбану будівлю в Богданівці. У такий спосіб залучають на село молодих фахівців. Ключі від омріяних осель вже отримали три вчителі й лікар.
В селі Богуслав вирішили проблему нестачі місць у дитсадку. Для цього під дошкільний заклад реконструювали будівлю колишньої школи. Для дошкільнят з’явилося ще 75 додаткових місць.
З 2015 року у Павлоградському районі втілили 114 проектів. Плани на наступну «трирічку» не менш амбіційні. Серед ініціатив – реконструкція шкіл і медзакладів, будівництво культурно-спортивного центру, оновлення сільського стадіону, капремонт автодоріг, розчищення річки, будівництво водоводу.
У Павлоградському районі чотири об’єднані громади – Богданівська, Вербківська, Троїцька та Межиріцька.На Раді регіонального розвитку Павлоградського району підбили підсумки трирічної роботи.Тут прокладали водоводи.......створювали соціальне житло.......розширювали дитсадки......ремонтували дороги...Перспективні плани – не менш амбіційні.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор