www.nikopol-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 19 квітня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Нікопольський район >> Оголошення
Вітання зі святом Світлого Христового Воскресіння, з Пасхою Христовою!
Версія для друку Написати листа
Шановні жителі Нікопольського району!

Від колективу Нікопольської райдержадміністрації та себе особисто щиро вітаю вас зі святом Світлого Христового Воскресіння, з Пасхою Христовою!
У житті кожного християнина Великдень – свято шановане та особливо величне.
І не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом торжества справедливості, перемоги життя над смертю та добра над злом.
З Великоднем пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії і сподівання на добру долю. Це величне свято спонукає кожного з нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.
Пасхальні дні – це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх молитвою та добрим словом.
З давніх-давен ми, українці, були мудрою, доброзичливою, духовно багатою нацією, яка вміла шанувати свою культуру, берегти звичаї й традиції народу. Саме ці чесноти і допомогли нам у нелегкому протистоянні зберегти свою самобутність та відстояти державність.
І у цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми завжди відчували його захист і підтримку, у найскладніші часи ми вірили, що Господь не залишить нас. Тож нехай і надалі Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, відродження нашої держави та рідного краю, здійснення усіх мрій та сподівань!


Шановні земляки!

Зичу вам здоров’я, злагоди, миру і Божої благодаті! Нехай свято Великодня наповнює ваше життя радістю, додає наснаги та енергії, а любов Господня зійде світлим гостем у ваші оселі та зігріє ваші родини!

Христос Воскрес!


Голова Нікопольської райдержадміністрації Юрій БАГНО

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор