www.nikopol-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 23 липня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Нікопольський район >>
Проекти рішень
Версія для друку Написати листа
Про Програму забезпечення санітарно-мікробіологічного та епідеміологічного благополуччя Нікопольського району на 2018-2019 роки.

Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2017 року Р № 225-16/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» (з урахуванням внесених змін).

Про хід виконання Програми створення і ведення містобудівного кадастру Нікопольського району Дніпропетровської області на 2013-2022 роки.

Про хід виконання Програми «Питна вода Нікопольського району на 2006-2020 роки».

Про стан підготовки житлово-комунального господарства та закладів соціальної сфери Нікопольського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

Про хід виконання Програми ресурсного забезпечення функціонування органів виконавчої влади Нікопольського району на 2016-2020 роки.

Про хід виконання районної Програми збереження та розвитку об’єктів культурної і природної спадщини, розташованих на території Нікопольського району, на 2014-2019 роки.

Про хід виконання Програми соціальної адаптації учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих військовослужбовців, які приймали участь у проведенні антитерористичної операції, на 2015-2019 роки.

Про стан медичного обслуговування населення Нікопольського району.

Про запобігання злочинності в населених пунктах Нікопольського району.

Про збирання ранніх зернових культур у Нікопольському районі в 2018 році.

Про хід виконання програми розвитку місцевого самоврядування у Нікопольському районі на 2017-2021 роки.

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів на території Приміської сільської ради Нікопольського району, що надаються в оренду ТОВ «СОЛАР ФАРМ-1».

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населених пунктів на території Покровської сільської ради Нікопольського району, що надається в оренду ТОВ «СОЛАР ФАРМ-3».


Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення для сінокосіння і випасання худоби на території Криничуватської сільської ради.

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної форми власності на території Криничуватської сільської ради.

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної форми власності на території Шолоховської сільської ради.

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної форми власності на території Червоногригорівської селищної ради.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради, виданих у міжсесійний період.


Про реорганізацію комунального закладу «Нікопольський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Нікопольський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».


Про погодження передачі бюджетної установи «Нікопольська районна дитяча школа естетичного виховання» до комунальної власності Червоногригорівської селищної ради.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор